Spotkanie otwarte w 20 miastach

Uwaga !

 

Rozpoczynamy kampanię rekrutacji na Spotkania Otwarte w 20-stu Miastach.   Roześlijcie ten e-mail wraz z pięcioma załącznikami, do wszystkich osób z Waszego kręgu Colway, którzy:

 

- mają swoje strony internetowe, w szczególności własne sklepy internetowe

- potrafią takie narzędzia wykorzystać lub zwrócić się do kogoś, kto im w tym pomoże

- mają możliwość zamieszczania tych (a także zrobionych przez siebie – podobnych) banerów w rozmaitych miejscach internetu

 

Uwaga !  Dozwalamy na LINKOWANIE pod te banery WASZYCH stron, sklepów, blogów i wszelkich innych wizytówek internetowych. Jest tylko jeden mały warunek: w miejscu, do którego kieruje odbiorcę informacji  Wasz LINK – ma znaleźć się informacja o Spotkaniach Otwartych (dostępna np. w Aktualnościach nawww.colway.net.pl, także nawww.colwayinternational.com) oraz informacja o tym, że spotkania te są biletowane, a bilety do nabycia na: www.rejestracja.colway.net.pl  

 

Powodzenia !  Wypełnijmy sale tych spotkań. Życzymy Wam, aby frekwencję na nich stanowiły osoby zaproszone przez Was i osoby z Waszych obecnych i przyszłych struktur !

Reszta jest już rolą naszą – tych, którzy te spotkania poprowadzą.

 

My się postaramy… A Wy ?

 

Jarek Zych, Maurycy Turek, Bernard Jastrzębski

 

Projekt Gdynia

..Cieszę się że mogę Ci o tym powiedziec pierwszy... z  końcem kwietnia w Gdyni rusza nowy międzynarodowy projekt biznesowy?